Vidám hangulat a Szent István parkban

Egyéb kategória, Hírek, Kiemelt, Kultúra, Oktatás, Önkormányzati hírek

A gyereknapon még bizonytalan volt a rendezvények szervezése, ezért ma délután került sor az Aranydió Óvoda aprónépének megrendezett programra a Szent István park szabadtéri színpadán.

Rózsás Viki régi ismerőse a diósjenői gyerekeknek, így nagy örömmel, tapssal, vigassággal telt el a közel egyórás program.

Köszönjük mindenkinek, hogy eljött, érdeklődött a gyerekkoncert iránt! A kis képgalériánkat ezen a linken láthatják. 

Olvasson tovább!

Takarítói munkalehetőség az önkormányzatnál

Diósjenő Község Önkormányzata pályázatot hirdet takarító munkakör betöltésére.

Tovább olvasom...

Hulladékgazdálkodási törvény megsértése

Tisztelt Lakosság! Az elmúlt hónapokban több alkalommal fordult elő, hogy diósjenői lakos(ok) hulladék-kezelési problémáik megoldásával bíztak meg olyan helybéli „vállalkozó(ka)t”,

Tovább olvasom...

A megújult Községi konyha étlapja és árai

Tisztelt lakosság! A megújult Községi konyhán rendelhető napi menü. Június elején (e hét hátralévő napjain) az alábbiak szerint alakul az

Tovább olvasom...